Unikátní terasové byty s přírodou na dosah

Jedna z nejžádanějších brněnských lokalit. Klidná ulice, která ústí v dech beroucí přírodě Mariánského údolí. A k tomu zcela jedinečný bytový dům s unikátním systémem teras. Představujeme Vám nový styl bydlení, umně kombinující město s přírodou.

Bytový dům nabídne celkem devět jednotek o dispozicích 1+kk, 3+kk a 4+kk. Díky optickému členění objektu pomocí teras bude mít každý byt dostatek soukromí a Vy si tak budete moci vychutnat nerušené výhledy do okolí. Komfort rezidentů zajistí praktické dispozice jednotlivých bytů, které jsou navrženy s akcentem na detailní využití prostoru. Abychom Vám nabídli maximum, klademe velký důraz na ekonomickou stránku domácnosti. O úsporu energií se postarají kvalitní zateplení, hliníková okna s trojskly, tepelné čerpadlo vzduch/voda a nejmodernější materiály a technologie. K tepelné pohodě přispěje propracovaný systém ozeleněných střech, které v létě chrání před přehříváním bytů a v zimě naopak přispívají k tepelné izolaci. Aby bylo Vaše pohodlí dokonalé, svůj vůz pohodlně zaparkujete v kryté garáži v domě.

Nepřemýšlejte chvíli nad bytem jako shlukem obvodových stěn. Zavřete oči a představte si děti hrající si na terase. Nasajte vůni skvělé kávy. Zaposlouchejte se do smíchu přátel a cinkání skleniček. Tohle je domov. A my Vám jej postavíme.