O nás

All Inclusive Development, a.s. je developerskou společností budující nové, či rekonstruované bydlení v Brně a okolí a v exponovaných lokalitách ČR.

Klientům nabízíme bydlení v bytových domech, či rodinných domech, případně pozemky k individuálnímu bydlení. Každý projekt realizujeme s maximálním důrazem na detail a klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Při prodeji jednáme výhradně individuálně s přihlédnutím ke konkrétním představám našich zákazníků. Společnost se nespecializuje na projekty masové výstavby. 

V roce 2010 jsme zakoupili práva k výstavbě 2 apartmánů na bytovém domě – jedná se o dvoupokojové byty v centru Brna, na ulici Kotlářské, jejichž výstavba skončila v roce 2011 a dostali jsme na trh 2 byty, jejichž kvalita je vysloveně bezkonkurenční – žádný projekt v Brně nedosahuje srovnatelných parametrů vybavení a kvality výstavby – namátkou se jedná o nadstandardní zvukovou neprostupnost zdí mezi byty, užití rekuperační jednotky, zabezpečovací systém a další. 

V roce 2011 jsme zakoupili dům v Žebětíně na přestavbu na 7 bytových jednotek a do čtyř měsíců po kolaudaci jsme vyprodali veškeré jednotky. Aktuálně se můžeme pochlubit úspěšnými projekty Apartmány Hybešova, bytový dům Barvy a rodinné domy ALEA.

Důležitým aspektem našeho úspěchu je úzká spolupráce s realitní kanceláří AC Real, jež pro nás zajišťuje prodej projektů a zejména důležité informace z trhu. Díky této spolupráci Vám můžeme zajistit opravdu zkušeného makléře, který zná projekt od počátku a již na první schůzce je schopen vyhodnotit, zda Vaše požadavky na bydlení dokáže daný projekt uspokojit. Je také detailně seznámen s technologiemi v domě, s vývojem stavby a další. Nestane se Vám tedy, že by realitní kancelář nevěděla, co vlastně nabízí.

Společnost All Inclusive Development a.s. je spoluvlastníkem společnosti All Inclusive Living a.s., která nabízí rezidenční nemovitosti v Brně k pronájmu a zajišťuje tak vysoce kvalitní stále bydlení pro ty, kteří nechtějí investovat své prostředky do vlastního bydlení.

Cílem společnosti je vytváření domova – proto se specializujeme na malé a individuální projekty - nesnažíme se v žádném případě konkurovat masové výstavbě, kde se cena dosahuje na úkor kvality.

Co na projekt říká projektová manažerka Markéta Pavlunová?

„Na projektu se mi líbí dispoziční řešení objektu, které důmyslně propojuje interiér s exteriérem. Nabízí tak klidné a ničím nerušené prostory v soukromí, které jsou navázané na společenskou nebo intimní část bytu. Vnitřní uspořádání bytů je díky zapojení teras velmi různorodé, ale každý byt je vyřešen do detailu s výbornou návazností jednotlivých zón. Projekt bych doporučila klientům, kteří mají zájem o bydlení v dosahu přírody."